logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Zakup systemu

Zakup systemu rozpylającego MistAway

Proces nabycia systemu rozpylającego MistAway jest podobny do zakupu innych urządzeń wymagających obsługi po zamontowaniu. Podczas sezonu na insekty system rozpylający musi być stale uzupełniany środkiem owadobójczym. Można to jednak bez problemu zrobić samemu, płyn i urządzenia można zamówić u nas poprzez kontakt telefoniczny lub mailowo. Urządzenie sterujące i układ dysz przechodzą 2 serwisy w roku: letni i zimowy. Serwis letni przygotowuje system do pracy w sezonie, z kolei serwis zimowy jest wyłączeniem i oczyszczeniem systemu.

Montaż profesjonalnego systemu rozpylającego

Zdecydowana większość posiadaczy systemu rozpylającego MistAway zdaje się przy jego montażu i obsłudze na autoryzowanego montażystę firmy MistAway. Nasi pracownicy są szkoleni w metodach montażu, dzięki czemu system MistAway na Twojej posesji jest praktycznie niewidoczny. Mają szczegółową wiedzę w na temat sprzętu potrzebnego do działania systemu, jak również dostosowania środka owadobójczego. Dla większości przyszłych posiadaczy systemu rozpylającego najlepszym rozwiązaniem w kwestii montażu jest zdanie się na doświadczeniu naszych monterów.

Samodzielny montaż systemu rozpylającego?

Jeśli chcesz zamontować swój system rozpylający samodzielnie, możesz to oczywiście zrobić. Wszelkie urządzenia MistAway są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Dowiedz się więcej na temat Gen 1.3 i Gen III+, innowacyjnych systemów MistAway kontrolujących insekty na Twojej posesji

Dowiedz się więcej