logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Wybierz system

Wybór urządzenia rozpylającego MistAway.

MistAway oferuje dwa różne urządzenia do systemów automatycznego zwalczania insektów. Bez względu na to, które urządzenie wybierzesz, możesz być pewien, że posiadasz sprzęt najwyższej jakości.

Gen III+ bezzbiornikowe urządzenie rozpylające

Gen III+ to nazwa, którą nadaliśmy naszemu opatentowanemu, najnowocześniejszemu modelowi bezzbiornikowemu, pobierającemu wodę automatycznie z sieci.

Kontrola komarów w ogrodzie w mgnieniu oka!

Skoncentrowany środek owadobójczy jest dostarczany ze zbiorniczka, który podłącza się do urządzenia Gen III+ za pomocą końcówki z zatrzaskiem. Za każdym razem kiedy system jest aktywowany, urządzenie precyzyjnie rozcieńcza porcję skoncentrowanego środka owadobójczego składowanego w zbiorniczku. Prawdziwą innowacją systemu Gen III+ jest cyfrowe dozowanie, które pozwoli Ci zaprogramować urządzenia odpowiednią dawką środka owadobójczego. W Gen III+ bardzo łatwo jest dopasować ilość składnika aktywnego tak, aby mieć kontrolę nad insektami, jednocześnie zużywając jak najmniej insektycydu. Ponadto urządzenie jest na tyle niewielkie, że możesz je umiejscowić praktycznie wszędzie. Najczęściej jest to garaż, pomieszczenie gospodarcze bądź kotłownia. Zwalczanie komarów nie może już być łatwiejsze!

Gen 1.3 – zbiornikowe urządzenie rozpylające

Gen III+ to nazwa, którą nadaliśmy naszemu opatentowanemu, najnowocześniejszemu modelowi bezzbiornikowemu, pobierającemu wodę automatycznie z sieci.

Kontrola komarów w ogrodzie w mgnieniu oka!

Skoncentrowany środek owadobójczy jest dostarczany ze zbiorniczka, który podłącza się do urządzenia Gen III+ za pomocą końcówki z zatrzaskiem. Za każdym razem kiedy system jest aktywowany, urządzenie precyzyjnie rozcieńcza porcję skoncentrowanego środka owadobójczego składowanego w zbiorniczku. Prawdziwą innowacją systemu Gen III+ jest cyfrowe dozowanie, które pozwoli Ci zaprogramować urządzenia odpowiednią dawką środka owadobójczego. W Gen III+ bardzo łatwo jest dopasować ilość składnika aktywnego tak, aby mieć kontrolę nad insektami, jednocześnie zużywając jak najmniej insektycydu. Ponadto urządzenie jest na tyle niewielkie, że możesz je umiejscowić praktycznie wszędzie. Najczęściej jest to garaż, pomieszczenie gospodarcze bądź kotłownia. Zwalczanie komarów nie może już być łatwiejsze! Którekolwiek urządzenie wybierzesz, kupujesz system automatycznego zwalczania insektów najwyższej dostępnej jakości.

Porównanie modeli Gen III + Gen 1.3

Porównanie modeli Gen III+ i Gen 1.3 Gen 1.3 – zbiornikowe
Uzupełnianie insektycydu Automatyczne pobieranie ze zbiorniczka Wlewanie ręczne
Uzupełnianie wody Automatyczne pobieranie z sieci Napełnianie wężem ogrodowym
Komputer sterowniczy Standard Standard
Pilot zdalnego sterowania Standard Standard
Mieszanie przed każdym zamgławieniem Standard Standard
Anti-Siphon Protection Standard Standard
Wykrywacz przecieków Standard Opcja
Dwie sekcje (Zone Kit) Opcja Opcja
Czujnik wiatru Opcja Opcja