logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Mgiełka na komary

Prawdziwie skuteczna metoda zwalczania insektów

Chcesz czerpać czystą przyjemność z przebywania w swoim ogrodzie niezależnie od tego, czy jest to kąpiel w basenie, zabawa z dziećmi, czy impreza w gronie znajomych? Odpowiedź jest jasna ponieważ zasługujesz na to, aby czuć się w pełni komfortowo. Odłóż na bok ciągłą walkę z insektami w Twoim ogrodzie! Dzięki MistAway Twój problem zostanie rozwiązany. Ten rewolucyjny, automatyczny system rozpylający skutecznie wyeliminuje wszystkie uciążliwe owady dając Ci 100%-we poczucie spokoju.

System kontroli insektów MistAway automatycznie rozpyla mgiełkę botanicznych środków owadobójczych poprzez serię dysz rozmieszczonych w ogrodzie. Odpowiednie ich rozmieszczenie sprawia, że stają się one praktycznie niezauważalne. W zależności od rozmiarów posesji, system MistAway może zostać odpowiednio dostosowany do Twoim potrzeb.

Żaden produkt nie jest tak skuteczny w walce z insektami jak system MistAway.

Automatyczne urządzenie rozpylające – model bezzbiornikowy GEN3+ (na zdjęciu obok) – zostaje umieszczony w pobliżu kranu i gniazdka elektrycznego. Z uwagi na Polskie warunki atmosferyczne najczęściej jest to garaż bądź pomieszczenie gospodarcze. W naszej ofercie jest także tańszy tradycyjny model zbiornikowy gen 1.3, którego nie podłącza się do sieci wodnej. W tym urządzeniu należy uzupełnić zbiornik wodą i insektycydem samodzielnie. Wymagane tylko podłączenie do energii elektrycznej.

Zaprojektowane z ogromną precyzją dysze rozpylające są montowane co około 3-5 metrów przy obrzeżach Twojej posesji; na ogrodzeniu, drzewach i wbitych w ziemię rurkach. Dysze montujemy również w podbitce domu za rynnami. Wszystkie wykonane przez zespół MistAway pracę są wykonane z najwyższa starannością i dbałością o estetykę.

Elektroniczne urządzenie sterujące jest zaprogramowane, aby automatycznie inicjować 30-90 sekundowe rozpylanie zabójczej dla komarów i innych insektów mgiełki. Rozpylanie odbywa się o świcie i o zmierzchu, czyli wtedy kiedy komary są najbardziej aktywne, a pożyteczne owady takie jak pszczoły czy motyle nie są zagrożone. Mgiełka unosi się nad Twoją posesją, a następnie osadza na trawie, zabijając każdego komara, który się z nią zetknie. System MistAway pomaga kontrolować również inne niechciane insekty takie jak pająki, muchy, meszki czy kleszcze.

System MistAway działa automatycznie, za pomocą ręcznego pilota lub aplikacji iMistAway. Już nigdy więcej nie będziesz musiał spryskiwać swoich dzieci środkami odstraszającymi owady albo pamiętać o ręcznym zamgławianiu ogródka przed wieczornym grillem. Życie jest zbyt krótkie, aby czuć się niekomfortowo w swoim własnym ogrodzie. System MistAway może to zmienić!

Dowiedz się więcej o botanicznych środkach owadobójczych stosowanych w systemach MistAway

Dowiedz się więcej