logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Koszt posiadania

Koszt posiadania systemu automatycznego zwalczania insektów

Im większy obszar ogrodu chcesz uchronić przed insektami, tym wyższa jest cena systemu. Dla przykładu: na działkę o powierzchni 2000 metrów kwadratowych potrzebny jest system o wartości około 28 000 zł. Najdroższe jest samo urządzenie rozpylające. Cena systemu jest zależna od tego jakie dysze zostaną zastosowane, ukształtowania terenu, ciężkości założenia.

Wydatki związane z działaniem systemu

Zużycie płynu MistAway zależy od liczby dysz rozpylających, czasu trwania rozpylania, liczby oprysków w ciągu dnia. Zakładając, że czas każdego rozpylania jest taki sam, system posiadający 60 dysz zużyje dwa razy więcej insektycydu niż system posiadający 30 dysz.

Programowany czas rozpylania różni się. Najczęściej dwa opryski po 60 sekund. Poranne rozpylanie zwykle ma miejsce o świcie, wieczorne tuż po zmroku. Dla domu zbudowanego na działce o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, możesz spodziewać się wydatku w skali 2000 zł podczas sezonu.

Oferujemy kontrakt, w ramach którego zajmujemy się:

Uruchomieniem systemu na wiosnę

Uzupełnianiem środka owadobójczego

Konserwacją urządzenia wraz z zabezpieczeniem go przed mrozem

Proces nabycia systemu rozpylającego MistAway jest analogiczny do zakupu innych urządzeń wymagających obsługi po zamontowaniu.

W wypadku MistAway jest to stałe uzupełnianie środkiem owadobójczym, okresowa konserwacja oraz zabezpieczanie przed mrozem. Zdecydowana większość posiadaczy systemu rozpylającego MistAway zdaje się przy jego montażu i obsłudze na autoryzowanego montażystę firmy MistAway. Wszechstronna wiedza i doświadczenie naszych pracowników pomoże Ci nie tylko w dokonaniu najlepszego wyboru, ale również sprawi, że zainstalowany system MistAway nie zaburzy piękna Twojego ogrodu. Tak. Jeśli chcesz sam zamontować swój nowy system MistAway, możesz to zrobić! Wszelkie potrzebne komponenty znajdziesz w sklepie MistAway. Zapewniamy narzędzia i informacje, które okażą się pomocne w użytkowaniu naszych systemów. Poniżej oferujemy szeroki ich wybór: kalkulatory dozowania i czasu opróżniania, instrukcję obsługi, instrukcję naprawy, rekomendowane procedury konserwacyjne.