logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

iMistAway

Komary są bezprzewodowe. Czy twój system rozpylający też nie powinien taki być?

Scenariusz 1: Jest piątek wieczór i właśnie byłeś na świetnej kolacji z przyjaciółmi w pobliskiej restauracji. Zapraszasz ich do siebie na drinka w patio. Zanim sięgniesz po kluczyki do samochodu, weź swojego smartfona i naciśnij przycisk „ROZPYLAJ”. W ten sposób będziesz miał pewność, że twój ogród będzie wolny od irytujących insektów, a wszystkim zajmie się nasz system kontroli komarów.

 

Scenariusz 2: Jest środa rano i już myślisz o tym, jak świetnie spędzisz długi weekend w swoim domku letniskowym. Użyj aplikacji iMistAway na smartfona żeby włączyć system i wyłączyć komary.

Wprowadzenie iMistAway

Nasza najnowsza innowacja – iMistAway, czyli bezprzewodowy system monitorowania i sterowania twojego systemu rozpylającego. Monitoring dla twojego sprzedawcy, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu…

Dzięki iMistAway twój autoryzowany handlarz będzie miał stały wgląd do tego, co dzieje się z systemem kontroli komarów. Umożliwi mu to skuteczne zarządzanie twoim systemem. Za każdym razem gdy zauważy, że kończy się roztwór w urządzeniu rozpylającym, będzie mógł na bieżąco reagować. Ty z kolei nie będziesz musiał dzwonić do niego, kiedy ogrodnik przez przypadek przetnie przewody i zakłóci pracę systemu. Twój handlarz sam się o tym dowie i będzie mógł niezwłocznie wysłać specjalistę, który upora się z problemem.

…i aplikacja na smartfona dla Ciebie!

 

iMistAway może być obsługiwany za pomocą aplikacji na smartfona, która pozwala uruchomić rozpylanie na odległość, zmienić tryb działania systemu oraz szybko skontaktować się z twoim sprzedawcą.