logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Dlaczego MistAway

Posiadanie systemu automatycznego zwalczania insektów MistAway, pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzaną w Twoim ogrodzie bez konieczności zaprzątania sobie głowy jakimikolwiek problemami związanymi z owadami.

Niezależnie od tego czy wybierzesz nasze innowacyjne urządzenie bezzbiornikowe model gen 3+ czy też tradycyjne urządzenie zbiornikowe model gen 1.3, nabywasz profesjonalny sprzęt o wysokiej jakości, który zapewni Ci ochronę przed insektami na długie lata.

Łatwy w użyciu

System zwalczania insektów wymaga minimalnej uwagi z Twojej strony. Czasami kontakt z maszyną jest konieczny, jednak nie jest to nic trudnego. Wyobraź sobie, że wieczorem przychodzą do Ciebie goście i chcesz zaplanować rozpylanie z wyprzedzeniem, albo tymczasowo je przerwać na czas kiedy przyjmujesz ich w ogrodzie. Zadbaliśmy o to, abyś w takiej sytuacji nie musiał gorączkowo przerzucać kartek instrukcji obsługi, dzięki łatwemu w użyciu, intuicyjnemu pilotowi. Istnieje także możliwość sterowania system poprzez aplikację iMistAway w smartphonie.

Inteligentny

Nasze systemy automatycznie wykrywają przecieki w wężykach i wyłączają się do czasu ich naprawy. Są również zabezpieczone przed wyciekiem płynu ze zbiornika. Mieszanie insektycydu przed każdym cyklem powoduje, że jego stężenie podczas rozpylania jest zawsze takie samo.

Cechy wyróżniające systemy rozpylające MistAway

Dowiedz się więcej