logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Co nas wyróżnia?

Takie samo stężenie insektycydu przy każdym rozpylaniu

Składniki aktywne w rozcieńczonym środku owadobójczym mają tendencję do osiadania się na dole zawiesiny lub zbierania się przy jej powierzchni. W rezultacie stężenie mieszanki różni się między jednym cyklem rozpylania, a drugim. W gorącym i nieruchomym zbiorniku rozwój bakterii może zmniejszyć jakość insektycydu, a także doprowadzić do zapchania się filtra. Każde urządzenie rozpylające MistAway posiada funkcję mieszania środka owadobójczego, w celu zapewnienia jednolitej mieszanki składników aktywnych przy każdym rozpyleniu.

Ochrona przed wyciekiem płynu ze zbiornika

Jeśli Twój ogrodnik przetnie lub natnie któryś z wężyków albo naruszy złącze, możliwe jest, że rozcieńczony roztwór zacznie powoli wyciekać ze zbiornika do Twojego ogrodu. Dlatego każdy system rozpylający MistAway jest wyposażony w zawór, który oddziela zbiornik od układu dyszy i zapobiega takiemu zdarzeniu.

Wykrywanie przecieków

Gdyby nie to, że nasze urządzenia potrafią wykrywać przecieki i automatycznie wyłączać się w razie ich wystąpienia, pompowałoby one środek owadobójczy przez rozcięcie zamiast przez dysze. Zarówno urządzenie zbiornikowe Gen 1.3, jak i urządzenie bezzbiornikowe Gen III+ rozpoznają wystąpienie przecięcia i wstrzymują pracę do czasu jego naprawienia.

Obsługiwanie wielu stref naraz

Jedno urządzenie rozpylające może zasilać około 70 dysz. Są one usytuowane co około 4 metry. Przekłada się więc to na około 1800 metrów kwadratowych chronionego obszaru. Co prawda jest to wystarczające dla większości domów, jednak zdarzają się posesje, które wymagają znacznie większej ilości dysz rozpylających. Rozwiązaniem jest Zone Kit, dodatek do urządzeń MistAway pozwalający utworzyć dwie sekcje pracujące oddzielnie, jedna po drugiej co daje możliwość utworzenia systemu dla nawet 140 dysz.

Dowiedz się więcej na temat Gen 1.3 i Gen III+, innowacyjnych systemów kontroli komarów w ogrodach.

Dowiedz się więcej