two certified Mist Away Mosquito Misting System installersMistAway zapewnia efektywną kontrolę komarów również w warunkach komercyjnych.

Zdecydowana większość systemów MistAway jest instalowana w ogrodach prywatnych domów, jednak popyt na systemy rozpylające w warunkach komercyjnych i przemysłowych bardzo szybko rośnie.

Przemysł hotelarski

Hotele, kurorty, restauracje i bary dążą do stworzenia swoim gościom odpowiednich warunków i atmosfery, ale obecność komarów i innych irytujących insektów może to utrudnić. Wiele z nich już dawno zauważyło ten problem i próbowało metod takich jak rozpylanie mgły z ręcznych zamgławiaczy. Ten sposób kontroli komarów jest jednak uznawany za dokuczliwy dla gości, pracochłonny i nie do końca skuteczny. Co raz więcej patrzących w przyszłość przedsiębiorców zwraca się do MistAway, aby zapewnić swoim gościom dogodne warunki.

Kurort Eden Rock, Florencja, Włochy - http://www.edenrockresort.it

Misting unit installed in Florence ItalyMisting unit installed in Florence Italy

 

Viceroy Resorts Residences, Anguilla - http://www.viceroyhotelsandresorts.com/en/anguilla

misting unit installed in Anguilla misting unit installed in Anguilla

 

Rządowe budynki mieszkalne/biurowe

Wiele budynków rządowych służy zarówno jako miejsce zamieszkania dla ich lokatorów, jak i miejsce pracy dla ich pracowników. Budynki te często pełnią funkcję miejsca spotkań z dyplomatami z innych państw. Komary i inne owady mogą zmusić prowadzących rozmowy do ucieczki do środka. W niektórych częściach świata komary przenoszące choroby są istnym utrapieniem dla personelu takich budynków.

Ambasada Stanów Zjednoczonych, Vientiane, Laos

misting at the Loas consulate officemisting at the Loas consulate office

Konsulat Stanów Zjednoczonych, Chengdu, Chiny

misting at a consulate office

Rezydencja Gubernatora Oklahomy, Oklahoma City, OK

Misting at a governor's mansion

 

Obiekty rolnicze i przemysłowe

Systemy MistAway są również instalowane w rozmaitych obiektach rolniczych i przemysłowych, aby chronić ich pracowników i zwierzęta przed denerwującymi lub szkodliwymi owadami. Nasze systemy rozpylające są używane między innymi na budowach, w fabrykach chemicznych, obiektach przetwórstwa zbożowego, stadninach koni, a nawet na farmach jeleni.

Miejsce ekstrakcji soli, Freeport, TX

Misting at a Dow Plant

Stadnina koni, Stambuł, Turcja

Misting at a horse stable in Istanbul

 

 

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...