two certified Mist Away Mosquito Misting System installersZakup systemu rozpylającego MistAway

Proces nabycia systemu rozpylającego MistAway jest podobny do zakupu innych urządzeń wymagających obsługi po zamontowaniu. Podczas sezonu na komary system rozpylający musi być stale uzupełniany środkiem owadobójczym. Urządzenie sterujące i układ dysz muszą być okresowo konserwowane, a w Polskim klimacie również zabezpieczane przed mrozem.

Montaż profesjonalnego systemu rozpylającego

Zdecydowana większość posiadaczy systemu rozpylającego MistAway zdaje się przy jego montażu i obsłudze na autoryzowanego dealera MistAway.

Nasi pracownicy są szkoleni w metodach montażu, dzięki czemu skuteczna ochrona Twojego ogrodu i patio jest praktycznie niewidoczna. Mają szczegółową wiedzę w na temat sprzętu potrzebnego do działania systemu, jak również dostosowania środka owadobójczego. Dla większości przyszłych posiadaczy systemu rozpylającego najlepszym rozwiązaniem w kwestii montażu jest zdanie się na doświadczeniu naszych monterów.

Samodzielny montaż systemu rozpylającego?

Jeśli chcesz zamontować swój system rozpylający samodzielnie, możesz to oczywiście zrobić.

Dowiedz się więcej na temat Gen 1.3 i Gen III+, innowacyjnych systemów MistAway kontrolujących insekty na Twojej posesji.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...