O MistAway

MistAway Systems jest producentem systemów rozpylających do kontroli komarów i innych insektów na wolnym powietrzu. Siedziba mieści się w Houston. Twórcy MistAway Systems zaczynali w 1999 roku jako Town & Country Mosquito Systems, a potem zmienili nazwę na MistAway Systems w lutym 2004 roku.

Początkowo byli dystrybutorem rozmaitych produktów kontroli komarów. Poza tym produkowali i montowali systemy rozpylające na terenie Houston. W 2003 roku zdecydowali się skupić się na technologii i produkcji, wycofując się z montażu. To czyni MistAway Systems wyjątkowymi na rynku. Dostarczają sprzedawcom najbardziej zaawansowany sprzęt w tej branży i zapewniają wsparcie. To wszystko czym zajmuje się MistAway Systems.

Z kolei MistAway Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów MistAway Systems na terenie Polski, Czech i Słowacji. Oprócz sprzedaży urządzeń rozpylających MistAway zajmujemy się także ich zakładaniem i serwisowaniem. U nas zakupisz także insektycyd niezbędny do działania systemu rozpylającego MistAway. Jesteśmy otwarci na współpracę. I Ty możesz zostać sprzedawcą MistAway. Nasza siedziba mieścisie w Dąbrowie Górniczej, swoją działalność rozpoczeliśmy w maju 2015 roku.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...