Enjoy time outside grilling without having to worry about pesky mosquitoesPrawdziwie skuteczna metoda kontroli komarów na wolnym powietrzu

Chcesz czerpać czystą przyjemność z przebywania w  swoim ogrodzie niezależnie od tego, czy jest to  kąpiel w basenie, zabawa z dziećmi, czy impreza w gronie znajomych? Odpowiedź jest jasna ponieważ zasługujesz na to, aby czuć się w pełni komfortowo. Odłóż na bok ciągłą walkę z insektami w Twoim ogrodzie! Dzięki MistAway Twój problem zostanie rozwiązany. Ten rewolucyjny, automatyczny system rozpylający skutecznie wyeliminuje wszystkie owady dając Ci 100% poczucie spokoju.

System kontroli insektów MistAway automatycznie rozpyla mgiełkę botanicznych środków owadobójczych poprzez serię dysz rozmieszczonych w ogrodzie. Odpowiednie ich rozmieszczenie sprawia, że  stają  się one praktycznie niezauważalne. W zależności od rozmiarów posesji, system MistAway może zostać  odpowiednio dostosowany do Twoim potrzeb.

Żaden produkt nie jest tak skuteczny w kontroli komarów na wolnym powietrzu jak system MistAway.

Enjoy your yard without the worry of mosquitoes - a Gen III automated mosquito misting systemsAutomatyczne urządzenie rozpylające - innowacyjny model bezzbiornikowy lub tradycyjny model zbiornikowy - zostaje umieszczony w pobliżu kranu i gniazdka elektrycznego.

A pyretherum-insecticide misting nozzles installed on a fence for a mosquito-free yardZaprojektowane z ogromną precyzję dysze rozpylające są montowane co około 3-5 metrów przy obrzeżach Twojej posesji; na ogrodzeniu, drzewach i wbitych w ziemię rurkach.

The gen III Mist Away Mosquito Misting Systems, the premiere misting unitElektroniczne urządzenie sterujące jest zaprogramowane, aby automatycznie inicjować 30-60 sekundowe rozpylanie zabójczej dla komarów mgiełki. Rozpylanie odbywa się o świcie i o zmierzchu, czyli wtedy kiedy komary są najbardziej aktywne, a pożyteczne owady takie jak pszczoły czy motyle nie są zagrożone.

This permanent Mosquito misting nozzle eliminates mosquitoesMgiełka unosi się nad Twoją posesją, a następnie osadza na trawie, zabijając każdego komara, który się z nią zetknie. System MistAway pomaga kontrolować również inne niechciane insekty takie jak pająki, muchy i muszki.

The Mosquito Misting unit uses a remote control for automatic insect controlSystem MistAway działa automatycznie lub jest sterowany za pomocą ręcznego pilota. Już nigdy więcej nie będziesz musiał spryskiwać swoich dzieci środkami odstraszającymi owady albo pamiętać o zamgławianiu ogródka przed wieczornym grillem.

Życie jest zbyt krótkie, aby czuć się niekomfortowo w swoim własnym ogrodzie. MistAway System może to zmienić!

Dowiedz się więcej o botanicznych środkach owadobójczych stosowanych w systemach MistAway.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...