enjoy your mosquito-free backyard from the comfort of a hammockKoszt posiadania systemu automatycznego zwalczania insektów

Im większy obszar ogrodu  chcesz  uchronić przed  insektami, tym wyższa jest cena systemu. Dla przykładu: na działkę o powierzchni 2000 metrów kwadratowych potrzebny jest system o wartości od 10 000 do 20 000 zł. Założenie tak dużego przedziału cenowego wynika z wielu czynników , które specjalista zajmujący się bezpośrednim montażem weźmie pod uwagę po sporządzeniu indywidualnej  wyceny.

Wydatki związane z działaniem systemu

MistAway mosquito misting system is a cost effective solution

Zużycie środka owadobójczego zależy od liczby dysz rozpylających oraz od czasu trwania rozpylania.

Zakładając, że czas każdego rozpylania jest taki sam, system posiadający 60 dysz zużyje dwa razy więcej insektycydu niż system posiadający 30 dysz.

Programowany czas rozpylania różni się. Najczęściej stosuje się od 40 do 60 sekund. Poranne rozpylanie zwykle ma miejsce o świcie, wieczorne tuż po zmroku. Dla domu zbudowanego na działce o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, możesz spodziewać się wydatku w skali od 5 do 7 złotych dziennie podczas sezonu.

Nasza firma oferuje kontrakt, w ramach którego zajmujemy się:

- uruchomieniem systemu na wiosnę,
- uzupełnianiem środka owadobójczego,
- konserwacją urządzenia,
- zabezpieczeniem go przed mrozem.

Proces nabycia systemu rozpylającego MistAway jest analogiczny do zakupu innych urządzeń wymagających obsługi po zamontowaniu. W wypadku MistAway jest  to stałe uzupełnianie środkiem owadobójczym, okresowa konserwacja oraz zabezpieczanie przed mrozem.

Zdecydowana większość posiadaczy systemu rozpylającego MistAway zdaje się przy jego montażu i obsłudze na autoryzowanego dealera MistAway.

Wszechstronna wiedza i doświadczenie naszych pracowników pomoże Ci nie tylko w dokonaniu najlepszego wyboru, ale również sprawi, że zainstalowany system MistAway  nie zaburzy piękna Twojego ogrodu.

Tak. Jeśli chcesz sam zamontować swój nowy system MistAway, możesz to zrobić! 

Zapewniamy narzędzia i informacje, które okażą się pomocne w użytkowaniu naszych systemów. Poniżej oferujemy szeroki ich wybór: kalkulatory dozowania i czasu opróżniania, instrukcję obsługi, instrukcję naprawy, rekomendowane procedury konserwacyjne.

Dowiedz się więcej o Gen 1.3 i Gen III+, innowacyjnych systemach kontroli komarów MistAway.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...