Komary są bezprzewodowe. Czy twój system rozpylający też nie powinien taki być?

Scenariusz 1: Jest piątek wieczór i właśnie byłeś na świetnej kolacji z przyjaciółmi w pobliskiej restauracji. Zapraszasz ich do siebie na drinka w patio. Zanim sięgniesz po kluczyki do samochodu, weź swojego smartfona i naciśnij przycisk "ROZPYLAJ". W ten sposób będziesz miał pewność, że twój ogród będzie wolny od irytujących insektów, a wszystkim zajmie się nasz system kontroli komarów.

Scenariusz 2: Jest środa rano i już myślisz o tym, jak świetnie spędzisz długi weekend w swoim domku letniskowym. Użyj aplikacji iMistAway na smartfona żeby włączyć system i wyłączyć komary.

Wprowadzenie iMistAway

Nasza najnowsza innowacja – iMistAway, czyli bezprzewodowy system monitorowania i sterowania twojego systemu rozpylającego.

Monitoring dla twojego sprzedawcy, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

mosquito misting iphone appDzięki iMistAway twój autoryzowany handlarz będzie miał stały wgląd do tego, co dzieje się z systemem kontroli komarów. Umożliwi mu to skuteczne zarządzanie twoim systemem. Za każdym razem gdy zauważy, że kończy się roztwór w urządzeniu rozpylającym, będzie mógł na bieżąco reagować. Ty z kolei nie będziesz musiał dzwonić do niego, kiedy ogrodnik przez przypadek przetnie przewody i zakłóci pracę systemu. Twój handlarz sam się o tym dowie i będzie mógł niezwłocznie wysłać specjalistę, który upora się z problemem.

...i aplikacja na smartfona dla Ciebie!

iMistAway może być obsługiwany za pomocą aplikacji na smartfona, która pozwala uruchomić rozpylanie na odległość, zmienić tryb działania systemu oraz szybko skontaktować się z twoim sprzedawcą.

 

 

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...