The best Mosquito Misting UnitDlaczego MistAway? 

Posiadanie systemu kontroli insektów MistAway,  pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzaną w Twoim ogrodzie bez konieczności zaprzątania sobie głowy jakimikolwiek problemami związanymi z owadami.

Niezależnie od tego czy wybierzesz nasze innowacyjne urządzenie bezzbiornikowe czy też tradycyjne urządzenie zbiornikowe, nabywasz profesjonalny sprzęt o wysokiej jakości, które zapewni Ci ochronę przed insektami na długie lata.

Gwarantujemy, że każdy system MistAway jest:

Odporny na warunki pogodowe:

mosquito misting systems are made for tough weatherMimo, że Twoje urządzenie rozpylające będzie wystawione na działanie żywiołów – światła słonecznego, wysokich temperatur, deszczu, wilgotności – możesz mieć  pewność, że jest ono odporne na wszelkie usterki.

 Części, z których składają się nasze urządzenia są starannie dobierane pod względem wytrzymałości. Używamy dysz z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz uszczelek z gumy Viton. Dzięki temu możesz cieszyć się gwarancją wytrzymałości MistAway.

Łatwy w użyciu:

advanced remote for a mosquito misting systemSystem zwalczania insektów wymaga minimalnej uwagi z Twojej strony. Czasami kontakt z maszyną jest konieczny, jednak nie jest to nic trudnego. Wyobraź sobie, że wieczorem przychodzą do Ciebie goście i chcesz zaplanować rozpylanie z wyprzedzeniem,  albo tymczasowo je przerwać na czas kiedy przyjmujesz ich w ogrodzie. Zadbaliśmy o to, abyś w takiej sytuacji nie musiał gorączkowo przerzucać kartek instrukcji obsługi, dzięki łatwemu w użyciu, intuicyjnemu interfejsowi.

Inteligentny:

Nasze systemy automatycznie wykrywają przecieki w wężykach i wyłączają się do czasu ich naprawy. Są również zabezpieczone przed wyciekiem płynu ze zbiornika. Mieszanie insektycydu przed każdym cyklem powoduje, że jego stężenie podczas rozpylania jest zawsze takie samo.

Cechy wyróżniające systemy rozpylające MistAway.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...