mom and daughter enjoy their backyard thanks to a tankless mosquito misting unitCzy system rozpylający przeciwko komarom w ogóle działa?

Liczne badania potwierdzają ogromną skuteczność tej innowacyjnej metody w zwalczaniu komarów, , czego najlepszym dowodem jest gwałtowny wzrost popytu na nie.

mosquito misting systems were called fly control systems or fly spray systemsRozpylające systemy kontroli much już od dawna były używane w celach ochronnych drogich koni wyścigowych. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych,  przedsiębiorcy z Texasu stosowali tą  technologię na świeżym powietrzu w terenach mieszkalnych, przekonując śmiałych właścicieli domów do wypróbowania jej skuteczności.  Wieści o nowym sposobie zwalczania owadów roznosiły się na wieczornych spotkaniach towarzyskich, kiedy to właściciele systemów rozpylających zachwycali się swoimi urządzeniami, zdobywając  coraz większą rzeszę potencjalnych nabywców.

 

 

chart shows enourmous potential for growth automated mosquito misting systems

Obecnie w Stanach Zjednoczonych działa ponad 55 000 automatycznych systemów rozpylających do kontroli owadów MistAway.  Liczby mówią same za siebie!

Dowiedz się więcej o innowacyjnym systemie kontroli komarów MistAway.

 

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...