Albert EinstienCechy, które wyróżniają systemy rozpylające MistAway

 

Takie samo stężenie insektycydu przy każdym rozpylaniu: Składniki aktywne w rozcieńczonym środku owadobójczym mają tendencję do osiadania się na dole zawiesiny lub zbierania się przy jej powierzchni. W rezultacie stężenie mieszanki różni się między jednym cyklem rozpylania, a drugim. W gorącym i nieruchomym zbiorniku rozwój bakterii może zmniejszyć jakość insektycydu, a także doprowadzić do zapchania się filtra. Każde urządzenie rozpylające MistAway posiada funkcję mieszania środka owadobójczego, w celu zapewnienia jednolitej mieszanki składników aktywnych przy każdym rozpyleniu.

Ochrona przed wyciekiem płynu ze zbiornika: Jeśli Twój ogrodnik przetnie lub natnie któryś z wężyków albo naruszy złącze, możliwe jest, że rozcieńczony roztwór zacznie powoli wyciekać ze zbiornika do Twojego ogrodu. Dlatego każdy system rozpylający MistAway jest wyposażony w zawór, który oddziela zbiornik od układu dyszy i zapobiega takiemu zdarzeniu.

Wykrywanie przecieków: Gdyby nie to, że nasz system kontroli komarów potrafi wykrywać przecieki i automatycznie wyłączać się w razie ich wystąpienia, urządzenie pompowałoby środek owadobójczy przez rozcięcie zamiast przez dysze. Zarówno urządzenie zbiornikowe Gen 1.3, jak i urządzenie bezzbiornikowe Gen III+ rozpoznają wystąpienie przecięcia i wstrzymują pracę do czasu jego naprawienia.

Obsługiwanie wielu stref naraz: Jedno urządzenie rozpylające może zasilać około 60-70 dysz. Są one usytuowane co około 3 metry. Przekłada się więc to na około 1800 metrów kwadratowych chronionego obszaru. Co prawda jest to wystarczające dla większości domów, jednak zdarzają się posesje, które wymagają znacznie większą ilość dysz rozpylających. Nasz Zone Kit skutecznie podwaja liczbę dysz, które normalnie obsługuje jedno urządzenie. Gdyby nie Zone Kit, większe posesje wymagałyby kilku systemów rozpylających.

Dowiedz się więcej na temat Gen 1.3 i Gen III+, innowacyjnych systemów kontroli komarów w ogrodach.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...